Części rolnicze

Części zamienne do ciągników Zetor. Gdzie je kupić?

Uprawa ziemi jest zajęciem nie tylko ciężkim, ale również nieprzewidywalnym. Często zdarza się, że w środku sezonu, a więc w najmniej odpowiednim momencie, uszkodzona zostaje któraś z najistotniejszych części maszyny. Sen z powiek spędza wtedy nie tylko widmo samego remontu maszyny, ale przede wszystkim – konieczność jak najszybszego dotarcia do zamiennika uszkodzonych części.

Jedną z popularniejszych marek maszyn rolniczych, jakie wybierają rolnicy w Polsce, jest Zetor. Niezależnie od  tego, czy zdecydowaliśmy się na zakup maszyny prosto od dealera, czy z tak zwanej ”drugiej ręki”, należy liczyć się z tym, że w wyniku intensywnej eksploatacji, prędzej czy później sprzęt będzie wymagał naprawy, a co za tym idzie  – wymiany części.

Szukanie igły w stogu siana?

Gdy maszyna zawodzi, niezbędne jest zakupienie nowego elementu lub jego zamiennika. W takich sytuacjach opcji mamy kilka. Możemy próbować znaleźć odpowiednią cześć do ciągnika w lokalnych sklepach stacjonarnych lub małych hurtowniach. W tym wypadku trzeba liczyć się jednak nie tylko z dodatkową marżą doliczaną do każdego zakupu, ale również z niedostępnością danego elementu w magazynie. Dlatego też, ze względu na konieczność złożenia zamówienia oraz termin dostawy do danego sklepu, czas zakupu części znacząco się wydłuża, a sam żmudny proces łudząco przypomina przysłowiowe szukanie igły w stogu siana.

Metoda XXI wieku – sklep internetowy

Doskonałym, alternatywnym wyjściem, przy zakupie elementów maszyn i ich zamienników, jest internetowy sklep rolniczy. Zastosowanie takiego rozwiązania nie tylko znacząco przyśpiesza proces samego dotarcia do części do ciągników, ale także zmniejsza ich koszt. Poprzez popularność marki Zetor części do poszczególnych modeli, jak i ich dokładne oznaczenia, bywają ciężkie do rozróżnienia i zapamiętania. Problem ten uwydatnia się znacząco w sytuacji, kiedy poszukujemy zamienników dla określonej marki. Korzystając z rolniczego sklepu internetowego w domowym zaciszu, z katalogiem części w ręce, a więc i większą dokładnością, możemy upewnić się, czy zamawiana przez nas część na pewno pasuje do danego modelu ciągnika.

Części nie tylko do ciągników

Internetowe sklepy rolnicze oferują również szeroki asortyment części do kombajnów, które jak wiadomo – zwłaszcza jeśli chodzi o starsze modele  – bywają ciężkie do znalezienia tradycyjnymi, analogowymi metodami. Dzięki przejrzystym i intuicyjnym układom tych stron, nawet osoby bez większego doświadczenia z branżą komputerową, w łatwy i szybki sposób są w stanie odnaleźć i zamówić potrzebne części lub ich zamienniki do różnego rodzaju maszyn rolniczych.

Gwarancja i bezpieczeństwoKupując towary przez Internet – bez względu na ich rodzaj – klient zawsze posiada możliwość ich zwrotu lub wymiany na inny model. Co równie ważne, internetowe sklepy rolnicze oferują części sprawdzonych marek, tak, by służyły one możliwie jak najdłużej. Biorąc pod uwagę szybkość realizacji zamówienia, poziom obsługi i ceny produktów, zakupy w rolniczym sklepie internetowym, to obecnie najlepsze rozwiązanie dostępne na polskim rynku części rolniczych.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Close
Close